Sposób na odchudzanie – kriolipoliza  

Kriolipoliza to zabieg, który umożliwia znaczną redukcję tkanki tłuszczowej u klienta, który boryka się z jej nadmiarem w okolicach bioder, ud czy brzucha. Jest to zabieg, który za pomocą metody zamrażania jest w stanie pomóc pacjentom pozbyć się nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Jest to jedna z nowocześniejszych terapii wykorzystywana w ramach odchudzania klientów klinik medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabieg tego rodzaju wykonywany jest bardzo często w profesjonalnych salonach kosmetycznych, pod nadzorem wykwalifikowanych osób.

Kriolipoliza jest to zabieg, który należy do grona zabiegów nieinwazyjnych. Więc jego wykonanie nie ingeruje bezpośrednio w ciało ludzkie, a jedynie skupia się na powierzchniowej warstwie ciała. Niestety, jak przy każdych zabiegach wykonywanych profesjonalnymi urządzeniami i tutaj również nie wszystkie osoby mogą korzystać z zabiegów takich jak kriolipoliza. Między innymi nie są dopuszczane do zabiegów ze względu na bezpieczeństwo, kobiety karmiące i w ciąży, osoby z rozrusznikami serca, osoby cierpiące na choroby wątroby, na cukrzycę, mające niskie ciśnienie krwi, cierpiące na hipoproteinemię czy krioglobulinemię. Osoby z chorobami Reynauda również nie mogą poddawać się terapii tego typu.

Odchudzamy śmiało ciało

Wspomaganie się różnego typu metodami i terapiami odchudzającymi jest bardzo często dobrym rozwiązaniem. Ze względu na cellulit, na nagromadzony tłuszcz, jakiego nie da się w całości wykluczyć dietą, zabieg w formie, chociażby kriolipolizy jest trafem w dziesiątkę. Na stronie internetowej https://naleczclinic.pl/kosmetologia/kriolipoliza/ można poznać szczegółowe informacje na temat wspomnianego zabiegu. Można również dowiedzieć się, ile trwa taki zabieg, w jaki sposób jest wykonywany, przez kogo, kto powinien z niego skorzystać, a kto nie.

Czy kriolipoliza jest zabiegiem bezpiecznym?

Zabieg taki jak kriolipoliza jest terapią odchudzającą polegającą na zamrażaniu części ciała. Jest ona bezpieczna, jeśli osoba poddawana takiemu zabiegowi nie jest chora na jedną z chorób wykluczających wykonywanie terapii. Jeśli po przeprowadzonym z klientem wywiadzie specjalista stwierdzi, że nie widzi przeciwwskazań do wykonania terapii, jak najbardziej można bezpiecznie przejść metodę odchudzania, która nie jest inwazyjna i zbyt uciążliwa względem doznań. Kriolipoliza Katowice to możliwość, która jest godna uwagi osób, jakie chcą mniej inwazyjnie pozbyć się podskórnej tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg, który można porównywać efektem do bardziej inwazyjnej liposukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.